Bioenerji Eğitimi Antalya

Yazın bitmeyen turistleri, kışın gelmeyen hasatları ve yerel halkın aslında çok iyi bildiği bir alan olan bioenerji eğitimi antalya ili için yeni bir gündem değil denebilir. Yeni sayılmayan bu eğitim alanının bizler gibi profesyonel ellerden hizmet şeklinde servis edilmesi dışında güncel bir ekleme yoktur. İnsanın ve doğanın enerjisini kullanarak kendini yenilemek ve iyileşme sürecini doğru yöntemle destekleyebilmek anlamlarına gelen bu eğitimi alabilmek için şartlar neler? Bu şartları sağlayan herkes eğitime katılabilir mi? Ve ücretler hangi aralıklarda seyrediyor? Sizlere bu yazımızda tüm bunlardan bahsedeceğiz.

Bioenerji Eğitimi Antalya Katılım Şartları

Öncelikle bioenerji eğitimi antalya ile sınırlı kalmayıp uluslararası bir ağa sahip olan nadide eğitim alanlarımızdan birisidir. Bu alanda herhangi bir ülke vatandaşı olmanız yeterlidir. Yalnızca adınıza hazırlanacak olan sertifikanızı alabilmeniz için öncelikle T.C. vatandaşı olmanız gerekiyor. Bunun dışında 18 yaşını doldurmuş olmanız ve en az ortaokul diplomasına sahip olmanız yeterlidir. Diplomaya sahip değilseniz ona denk bir belge de kabul edilmektedir. Ayrıca erkeklerde askerlik şartı aranmamaktadır. 

Bioenerji Eğitimi Antalya Başvuru

Bildiğiniz üzere pandeminin de etkisiyle bioenerji eğitimi antalya ili içerisinde ve ülke genelinde artık online verilebiliyor. Bu eğitimlerin başvuruları iki şekilde olmakta. Katılım şartlarını sağlamış olan herkesin başvurabileceği bu eğitimin öncelikle bir ön başvurusu bulunuyor. Doğru ve eksiksiz doldurmanız gereken ilk iletişim ön başvuru formunu online veya ofislerimizde bizlere danışarak doldurabilirsiniz. Bu işlemden sonra bir sonraki eğitim öğretim döneminde ( ki bu her ay oluyor ) sizin sınıfınızı, şubenizi veya online alacaksanız eğer sistemlere erişim bilgilerinizi tanımladığımız tam kayıt dönemi gerçekleşiyor.

Bu dönemlerin herhangi birinde veya her ikisinde birden sizlerden kimlik bilgileri ve adli sicil kayıtları gibi çeşitli belgeler istenebilir. Bu belgeler resmi kurum ve kuruluşlara, kamu kuruluşlarına ve çeşitli faaliyet belgeleme dosyalarınca şirket arşivine kaydedilebilir. Daha sonra emniyet ve hukuk alanlarına tasfiye yordamıyla kendimizi güvence altına alabilmek adına ve sizlerin kişisel verilerinizin korunması kanunu uyarınca savunulmanıza yarayacak bu saklama yöntemi tamamen yasal ve devletimizin istediği bir arşiv biçimidir. Bunun dışında herhangi bir 3. kişi veya kurumla paylaşılmayıp, tamamen güvenliğiniz gözetilmektedir. 


hosteslik kursu