Hosteslik Kursu Adana

Özellikle Adana’nın en kalabalık ilçesi olarak bilinen Seyhan’da 2020 yılı ÖSYM odaklı YKS sınavlarında Sivil Havacılık alanında tam 290 bin tercih yapıldı. Bu bilgiler ÖSYM güncel kılavuzunda sizlerin de ulaşabileceği bir yerde bulunuyor. Bu denli havacılık hevesi de  hosteslik kursu adana ilinde popüler bir kurs alanı yaratmaya başlıyor. 2021 Yılını bitireceğimiz şu günlerde yeni yıl hazırlığı yaparken, yeni gelecek zamlara rağmen bizler inatla indirim ve kolaylık sağlama yolunda siz değerli öğrencilerimize her türlü imkanı ulaştırma çabası içerisindeyiz. Ayrıca kazanacağınız bilgilerin yanısıra bir de sertifika elde edip boş kalan CV’nize yeni bir referans ekleyebilme imkanını da sizlere veriyoruz.

Biliyoruz ki, Adana halkı sabırsız ve aklındaki şeyi anında çözebilecek kadar hem pratik hem de hırslıdır. Bu pratikliği ve hırsı ülke geneline yayabilmek ve Adana insanının hırslı yapısı sayesinde onlarca yeni başarılı öğrenciler mezun edebilmek istiyoruz. Bu sebeple hosteslik kursu adana ilimizde artık aktif öğrenci kapasitesini tam ikiye katlıyor ve artık iki katı daha fazla öğrenci kabul edebiliyoruz. 

 

Hosteslik Kursu İçin Şartlar

Sizlerden öncelikle eksiksiz bir şekilde ve tamamen doğru bilgileri kullanarak dolduracağınız bir ön başvuru formu talep edilir. Bu başvuru formu ile birlikte vesikalık fotoğraf, en son mezun olunan eğitim derecesi, kimlik fotokopisi, sabıka kaydı gibi bazı kişisel veriler istenir. 

Eğer bu kişisel verilerden herhangi biri veya birkaçı eksik veya hatalı doldurulursa ön başvurunuz kabul edilmez. Bu noktada geçemediğiniz her adımda yanınızda durarak sizlere birebir başvuru imkanı verdiğimiz şubelerimizde hizmete açığız. Haftanın her iş günü mesai saatleri içerisinde tam kapsamlı olarak işinde doğayen olan eğitmenlerimiz ile sizlere hizmet vermek için çalşıyoruz. Sizlerden de birebir olmasa da aynı performansa yakın bir derse ilgi ve alaka bekliyoruz. 

İster online isterseniz de yüzyüze katılabileceğiniz hosteslik kursu adana ilimiz için ne kadar ulaşılabilir olursa işte biz de o kadar ulaşılabilir bir eğitim merkezi olmaya devam ediyoruz. En azından sizlere sertifika tacirliği yapmak yerine gerçekten hakettiğiniz eğitimi ulaştırıyoruz. Kazanaacağınız sertifika ile sadece iş bulma imkanları değil aynı zamanda her sektörde aranan eleman olma potansiyelini elde etmiş oluyorsunuz. Kendinizi sınırsız bir şekilde geliştirebileceğiniz ve bu gelişimi bizlerin de yakından takip edeceği böylesine güzel bir süreçte her daim yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.


hosteslik kursu