Hosteslik Kursu Ankara

Havacılık sektörü her gün gelişim göstermekte ve insanlar bu ulaşım şeklini konforlu ve seyahat sürelerini kısaltması nedeni ile tercih etmektedir. Yer hostesliğinde görevli olan birçok çalışan bulunmakta ve her birine ayrı ayrı birçok sorumluluk yüklenmektedir. Hosteslik mesleği kabin memurluğu olarak da adlandırılmakta, gerekli yetilere sahip olan ve gerekli eğitimleri almış olan her Türk vatandaşı hosteslik yapabilmektedir. Hosteslik kursu Ankara olarak, hostes olmak isteyen kişilerin uçuş öncesi hakkında yapmaları gereken tüm bilgileri öğrenmeleri için eğitim vermekteyiz. Alanında uzman eğitimcilerimiz gerekli yetilere sahip olan tüm kursiyerlerin, en başarılı şekilde sertifika sahip olmalarını sağlamaktadır. Sizlerde sertifikalı hosteslik kurslarımız ve kurs ücretlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Hosteslik kursu Ankara firmamız ile hemen iletişime geçerek, en başarılı kurumdan eğitim alma şansına sahip olabilir ve mesleğinizde emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

Hosteslik Kursu Fiyatları

Hosteslik kursu fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Hosteslik kursu Ankara olarak fiyatlarımızı eğitim verilecek kurumun konumu, eğitim içerikleri, eğitim süreleri ve eğitimciler gibi temel kriterlere bağlı olarak belirlemekteyiz. Sizlerde daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız en kısa sürede bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hostes Olmak İsteyen Kişilerde Aranan Şartlar Nelerdir?

Hosteslik kursu Ankara, hostes olmak isteyen ve gerekli şartlara uyan tüm kişilere sertifikalı eğitim vermektedir. Hostes olmak isteyen kişilerde aranan şartları şu şekilde sıralamak mümkündür.

*Hostes olmak isteyen kişilerin on sekiz yaş üzerinde olması gerekmekte ve medeni hal ya da yaş aralıkları hava yolu şirketlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

*Hostes olmak isteyen kişiler en az lise mezunu olmak ve özellikle İngilizce gibi bir yabancı dil bilmek zorundadır.

*Hostes adaylarının bir altmış ile bir seksen arasında boy uzunluğuna ve bunun ile doğru orantıya sahip kiloya sahip olması gerekmektedir.

*Ayrıca bu kişilerin kibar, zarif, akıcı konuşabilen, güler yüzlü, sabırlı, dinamik ve temiz görünümlü olması da gerekmektedir.

 


hosteslik kursu