İnsan Kaynakları

 

Maarif Eğitim Kurumları; kurumsal değerleri odağına almış nitelikli insan kaynağı ile sektördeki liderliğini sürdürmektedir. Maarif Eğitim Kurumları; öğrenciler için fark yaratan, takımın gücüne inanan, adil ve saygılı davranan, topluma ve çevreye değer katan, normları ve kendini sürekli geliştiren insan kaynağı ile attığı her adımda başarıyı yakalamıştır.

İnsan kaynağımızın, belirlenmiş olan standartların ötesine geçmeyi hayal eden, süreçlerini geliştirmek adına sürekli sorgulayan, inovatif süreç ve yaklaşımlar geliştirebilen, , yaratıcı düşünen, sürekli kendini geliştiren araştıran, merak eden, etik davranan, tarafsız ve adil olan, bilgiyi paylaşan, saygılı olan yeteneklerden oluşmasını hedefleriz.

Maarif Eğitim Kurumları olarak en önemli hedeflerimizden birisi; kendi alanında uzmanlaşmış, profesyonel çalışma anlayışına sahip, dinamik, gelişim potansiyeli ve motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına önem veren ve Maarif Eğitim Kurumları değerlerini benimseyip, hayata geçmesi için gerekli aksiyonları alabilecek bireylerin organizasyon bünyesine kazandırılmasıdır. Doğru yeteneğin doğru pozisyonda değerlendirilmesi bizim için her zaman esastır, bu doğrultuda Maarif Yetenek Havuzu yıl boyunca güncel tutulur ve İnsan Kaynakları ekibimiz yıl boyunca yetenekleri keşfetmek adına çalışmalarını sürdürür.

Özgeçmişlerinizi info@maarifegitim.com adresine gönderebilirsiniz.

İş Başvuru Formu

 

Güvenlik Doğrulaması


hosteslik kursu