Numeroloji Eğitimi Fiyatları

Numeroloji hayatımızla ilgili her şeyin belirli sebeplere bağlı olduğunu savunur. Doğma zamanımız, doğduğumuz aile, içinde var olduğumuz düzen hiçbiri tesadüf değildir. Hayatımızın akışı ve her türlü tercihimizin süreçleri birbirine bağlı, görünmez zincirlerden oluşur. Bizim nasıl olduğuna anlam vermekte zorlandığımız hayatımız ve bizi etkileyen dünyayla ilgili tüm konular matematiksel hesaplamalardan oluşur. Bunların belirli kurallara göre incelenip yorumlanması sayesinde bu olayları, yaşamımızı veya yaşadıklarımızı anlamlandırabiliriz. Numeroloji eğitimi fiyatları da kapsadıkları konular, kursun süresi, online ya da sınıf içi eğitim olmasına göre değişkenlik gösterir.

Numeroloji Eğitimi Konuları

Numeroloji eğitimde ana başlıklar üçe ayrılmaktadır.

  • İlk önce doğum tarihi incelenerek, kişinin hayatı ve hayatının akışı yorumlanır.
  • İkinci olarak kişinin ismi ve ismine bağlı olarak mizacı ve özellikleri incelenir
  • Üçüncü olarak da doğum tarihi ve isim analizinde daha detaylı olarak çalışma yapılır ve sonunda eğitmenlik için kişinin neler yapabileceği üzerinde durulur.

Bu üç ana başlık incelenirken kişinin içinde doğduğu toplum, mevcut hayatı, hayatında yaşadığı zor zamanlar, bunları değerlendirme süreçleri, bilinçaltının değerlendirilmesi, ruhumuzun nasıl çalıştığı, hayatımızdaki amaçlar ve nasıl ulaşabileceğimiz, parasal konuların yorumlanması, hayatımızda her yıl neler yaşayabileceğimizin sorgulanması ve anlamlandırılması gibi konular incelenir. Sonrasında ismimizle ilgili yorum yapabilmek için harflerin değeri, çakraların öğrenilmesi, ilişkiler, meslek tercihlerinin sorgulanması, mizacın derinlikleri konularında bilgi verilir. En son olarak tüm bu içeriklerin tespiti ve en derin ayrıntısına kadar incelenmesi, yorumlanması öğrenilmiş olur. Eğitimin kapsamına göre numeroloji eğitimi fiyatları da değişebilir.

Eğitim Çeşitleri

Numeroloji eğitimi online eğitim telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan girebileceğiniz bir program aracılığıyla eğitim gerçekleşir. Konular online olarak işlenir. Öğrenciler aynı şekilde kendi analiz ve yorumlarını yaparlar. Cihazınıza herhangi bir program indirmeden de link üzerinden eğitime katılma şansınız olmaktadır. Numeroloji eğitimi fiyatları eğitimin uygulanma şekline göre de değişir.


hosteslik kursu