Numeroloji Eğitimi İstanbul

Numerolojiye göre evrenin içinde olan her şey bir bütünsellik halinde olup, birbirine bağlıdır. Var olanın bir anlamı bulunmaktadır. Olanlar ve varlıklar belli bir matematik temeli üzerine inşa olmuştur. Tesadüfün olmadığı inancıyla insanın doğduğu günün, isminin belli bir amacı vardır. Sayılar belli işaretleri göstermektedir. Numeroloji Eğitimi İstanbul içinde almak isteyen kişilere kurumumuz bu hizmeti sunmaktadır.

Numeroloji Eğitimi İçeriği

Numeroloji eğitimiyle birlikte kişilere doğum tarihi analizinin nasıl yapıldığına dair bilgiler öğretilir. Doğum tarihi, insanların hayat içerisindeki amaçlarının ne olduğunu göstermektedir. Bu analizle birlikte hayat amacının yorumlanması da öğretilmektedir. İnsanların isimleri de belli anlamlar içerir ve bu eğitimle isim analizi öğretilerek, kişiler isim analizinden karakter analizi yapabilecek donanıma sahip olur. Eğitim programının içerisinde enerji çakralarının öğrenilmesi de yer alır. Kişiler bu eğitim sonunda Numeroloji hakkında tüm detaylara hakim hale gelir. Eğitimin içeriğinde kişinin Numeroloji için nasıl bir yol haritası izleyeceğine rehberlik edilir. Numeroloji eğitiminin belli amaçları söz konusudur ve içerik de buna göre belirlenmiştir. Numeroloji Eğitimi İstanbul içinde almak isteyen kişiler eğitimin sonunda belli bir spiritüel olgunluğa ve farkındalık seviyesine ulaşacaktır. Kişi öğrendiği analizler çerçevesinde insanların isimlerinden, doğum tarihlerinden yola çıkarak karakter analizi ve hayatta ne yaparlarsa mutluluğu yakalayabileceklerini incelemeyi öğrenir. Yıllar, insanların hangi dönüşümleri yaşayacaklarına dair bilgi verir. Hangi enerji çakrasından destek aldığımız yıllara göre değişim gösterir. Eğitim içeriğinde bu bilgiler bulunur ve en iyi şekilde katılımcılara sunulur. Numerolojiye göre harflerin rakamsal bir değeri vardır ve isimler hangi mesleğe uygun olduğumuz konusunda işaret içerir. İsim ve doğum tarihinin her yıla yansıması değişim göstermektedir. Numeroloji eğitim içeriği ile katılımcılar tüm bu bilgilere ve detaylarına hakim hale gelir. Numeroloji Eğitimi İstanbul içinde almak isteyen kişilere hizmet veren kurumumuz bu alan içinde kişilere tam bir donanım sağlar.

Numeroloji Eğitimine Kimler Katılabilir?

Numeroloji eğitimine isteyen herkes katılabilmektedir. İsim analizi, karakter analizi, doğum tarihi analizi ve spiritüel farkındalık seviyesini artırmak isteyen bütün kişiler eğitime katılarak bu alanda donanım sahibi olabilmektedir.


hosteslik kursu